top of page

سنگ درمانی     Gemtherapy

درمان با سنگ های شفا بخش اکنون تبدیل به یکی از رشته های طب مکمل گشته است و مشتاقان فراون پیدا کرده است.

درمانگری به وسیله ی گوهرها قدمتی طولانی دارد و به چهار هزار سال قبل از میلاد می رسد. باستانیان نیز عقیده، داشتند که گوهرها و کریستال ها انرژی های مثبت و نورانی پیرامون خود را جذب و در خود ذخیره می کنند.

دانش درمانگری بوسیله ی انرژی نهفته در اینگونه سنگ ها در طب سنتی هند (ایوردا) نیز پیشینه ای غنی دارد.

درمانگران با تهیه ی نسخه ی بسیار دقیق و منظم در مورد پودر کردن و طرز تهیه ی خمیر از فرآورده های گوهرهای مختلف به درمان بیماران می پرداختند این گونه درمانگری هم اکنون نیز در بیشتر نقاط دنیا، امریکا، اروپا، آسیا (هند) طرفداران بسیاری پیدا کرده. البته مشهود است که کشور چین نیز یکی از پرچمداران توانمند این نهضت بوده، حدود 500 سال پیش (پی یو) با نوشتن کتاب (امپراطوری زرد) موجب تحول و پیشرفت چشمگیری در این رشته شد او با معرفی سنگ های درمانی و آموزش درمانگری بوسیله آنها طرفداران بسیاری پیدا کرد.

  علم شناخت انرژی شفا بخش در سنگ ها که میراث تمدن های باستانی است شکافته تر گشته و با گسترش آن در سراسر جهان پیوسته شاهد اعجاز و شگفتی های بی پایان آن هستیم.

 راستی: ممکنه شما هم موقع قدم زدن در ساحل ناخودآگاه به سوی سنگی کشیده شده و بی اختیار آن را از زمینی برداشته و در کف دست گرفته و حس خوبی از آن گرفته باشید، آری سنگ ها ما را به همراهی دعوت می کنند و مشتاق هستند تا با انرژی های خاص خود موجب شادی و رفع مشکلات ما شوند آنها نیز محتاج نیکوکاری هستند چون سعادت حقیقی روشن کردن چراغ قلب انسان ها با نور درون است و سنگ ها به این راز پی برده اند منهم سعی می کنم از آنها یاد بگیرم و هر نوری از آگاهی که در درونم روشن می شود بلاشرط هدیه می کنم به کسانی که می شناسم و همچنین به اشخاصی که نمی شناسم چون من نیز محتاج نیکی کردن هستم .

پس درمان بوسیله ی سنگ های شفا بخش را با سئوالات شما شروع می کنیم. منتظرتان هستم!

bottom of page